Skraplacze natryskowo wyparne

Skraplacze natryskowo - wyparne produkcji J.S.Cooling, konstruujemy tak aby bez problemu radziły sobie z zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi oraz ciągłym kontaktem z wodą. W tym celu elementy najbardziej narażone na korozję takie jak: wężownica, wanna skraplacza czy konstrukcja nośna wykonujemy ze stali nierdzewnej. Dla najbardziej wymagających klientów wykonujemy także skraplacze wykonane w całości ze stali kwasoodpornej. 

Do nadmuchu wykorzystujemy wentylatory promieniowe, które charakteryzują się niższym poziomem hałasu oraz większym ciśnieniem wypływającego powietrza. Woda zaś jest rozprowadzana poprzez sieć dysz umieszczoną w górnej części skraplacza. W połączeniu z wysokim ciśnieniem nadmuchu i dużą ilością natryskiwanej wody nasze skraplacze dobrze radzą sobie nawet z dużymi wężownicami na które składają się kilometry rury.  

W celu ograniczenia ilości zużycia wody przez skraplacz stosujemy wykraplacze, których zadaniem jest zatrzymywanie małych kropel. 

Skraplacze wyposażamy także czujniki temperatury, ciśnienia oraz poziomu wody. Dzięki temu woda dopuszczona jest automatycznie, parametry ciśnienia skraplania są przekazywane do agregatów chłodniczych, a praca wentylatorów oraz natrysku jest dostosowywana do aktualnych potrzeb.

 

Pliki do pobrania

Potrzebujesz nietypowego rozwiązania
Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt