Transport wewnętrzny

Transport wewnętrzny polegający na przemieszczeniu produktu w obrębie jednego zakładu produkcyjnego jest w stanie w dużym stopniu usprawnić przepływ towaru pomiędzy poszczególnymi strefami takimi jak: produkcja, magazyn, pakownia itp. W zależności od zastosowanych przenośników nasze linie mogą transportować towar rożnych gabarytów począwszy od małych opakowań po palety o wadze nawet 1500 kg. Oferujemy linie do transportu wewnętrznego opierające się m.in. na przenośnikach łańcuchowych, przenośnikach rolkowych, przenośnikach taśmowych oraz przekazaniach kątowych i obrotnicach. 

Produkt podczas transportu może być dodatkowo chłodzony, owijany folią itp. Linie wyposażone są m.in. w system centralnego sterowania, czujniki przepływu towaru, oraz wszelkie zabezpieczenia pozwalające na w pełni automatyczna pracę całej linii. Powoduje to znaczne ograniczenie kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników, usprawnienie pracy poszczególnych działów takich jak wydanie towaru / pakownia itp.,  oraz osiągnięcie wyższej wydajności i niezawodności. 

W zależności od potrzeb linie transportowe można wyposażyć w czytnik kodów kreskowych, który potrafi identyfikować rodzaj palety, oraz jej miejsce przeznaczenia. W dużej liczbie przypadków rozbudowany – nowoczesny system transportu pozwala zredukować liczbę wózków widłowych pracujących na terenie zakładu. 

 

Pliki do pobrania

Zobacz nasze linie do transportu wewnętrznego

 

Potrzebujesz nietypowego rozwiązania
Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt